xora be

Kariera

Jeżeli interesują Cię nowe technologie, dołącz do nas!

Programista Android

Zakres obowiązków:

  • praca w oparciu o dostarczoną specyfikację wymagań,
  • tworzenie nowych i rozwijanie obecnych aplikacji serwisu xora.be dla systemu Android,
  • analizowanie i rekomendowanie architektury budowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie prototypów proponowanych zmian,
  • development systemów IT zgodnie z wymaganiami,
  • prowadzenie testów deweloperskich dostarczanych rozwiązań,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej dostarczanych rozwiązań,
  • wdrażanie dostarczanych rozwiązań,
  • bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java na platformę Android,
  • znajomość popularnych wzorców projektowych, frameworków i bibliotek dla Androida,
  • znajomość programu Android Studio,
  • aktualna wiedza o SDK i narzędziach,
  • minimum 3 aplikacje w Google Play Store, w tym przynajmniej jedna komunikująca się z serwisem webowym przy użyciu REST API,
  • rozumienie architektury Klient Serwer,
  • znajomość języka angielskiego,
  • portfolio własnych lub komercyjnych aplikacji,
  • doświadczenie z HockeyApp,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT.

Miejsce pracy:

  • praca zdalna.

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

  • odpowiedzialność za komunikację marki w mediach społecznościowych,
  • tworzenie i publikowanie treści w mediach społecznościowych,
  • moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych,
  • zapewnianie najwyższej jakości treści publikowanych przez różne kanały promocji,
  • wykorzystanie narzędzi analitycznych i monitorujących,
  • tworzenie i modyfikacja prostych grafik na potrzeby portali społecznościowych,
  • analiza efektywności prowadzonej komunikacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu Social Media i społecznościami online,
  • ugruntowane doświadczenie w Social Media,
  • doskonała znajomość portali społecznościowych, blogów, stron internetowych oraz narzędzi marketingowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu moderacji w kanałach społecznościowych,
  • rozumienie zagadnień z zakresu marketingu, PR-u i Social Media,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • znajomość narzędzi używanych do monitorowania, analizowania i raportowania danych z Social Media,
  • umiejętność tworzenia tekstów angażujących użytkowników oraz tzw. "lekkie pióro",
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • poczucie estetyki i znajomość trendów w modzie,
  • znajomość Google Analytics,
  • podstawowa znajomość programów graficznych.

Dołącz do xora.be

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.